Titles you rated
Look BackRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 0.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 0.5
ExhumaRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 0.5