Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 1.0
BargainRated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 1.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 1.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.5
SnowpiercerRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 2.0
ImpulseRated ★ 1.0
The BoysRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0