Series
Ratings
39
Rain or ShineRated ★ 2.5
Movie RoomRated ★ 3.5
HellsingRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.5
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.5