Series
Ratings
12
Batman: The Animated SeriesRated ★ 4.5
Batman: The Animated SeriesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5