Movies
Ratings
457
The Ugly StepsisterRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The ChildeRated ★ 2.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
UprisingRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.0