Titles you rated
Green Mothers ClubRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 4.5
The MadnessRated ★ 2.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5