Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Dr. StoneRated ★ 3.0
Aishiteruze BabyRated ★ 4.0
Fallout Season 1Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 1.0
PlutoRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Pumpkin ScissorsRated ★ 2.5
True TearsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0