Movies
Ratings
134
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0