Titles you rated
 The HeirsRated ★ 3.0 The HeirsRated ★ 3.0
 Temptation of WifeRated ★ 3.5 Temptation of WifeRated ★ 3.5
 Abnormal SummitRated ★ 3.0 Abnormal SummitRated ★ 3.0
 Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5 Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.5
 Dragon Ball ZRated ★ 4.0 Dragon Ball ZRated ★ 4.0
 Dragon Ball ZRated ★ 4.0 Dragon Ball ZRated ★ 4.0
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
 Secret GardenRated ★ 4.5 Secret GardenRated ★ 4.5
 Dragon Ball ZRated ★ 4.0 Dragon Ball ZRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
 Witch HuntRated ★ 5.0 Witch HuntRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 2.5
 The Greatest LoveRated ★ 3.5 The Greatest LoveRated ★ 3.5
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0