Series
Ratings
106- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Poco's Udon WorldRated ★ 2.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 2.5
Fake NewsRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Love Deeply!Rated ★ 1.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.5
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 3.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 2.5
Big Windup!: Summer Tournament ChapterRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 2.5