Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0