Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Sea FogRated ★ 2.5
GravityRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
The HostRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0