Movies
Ratings
255
Yes ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The SwitchRated ★ 4.5
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Jenny, JunoRated ★ 1.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Attack on the Pin-Up BoysRated ★ 0.5
MissingRated ★ 2.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0