Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0