Movies
Ratings
300
Knight and DayRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
ChronicleRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Last BlossomRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Private EyeRated ★ 3.0
LooperRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5