Movies
Ratings
103
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 5.0