Titles you rated
Air Force OneRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Love ClinicRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5