Titles you rated
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5