Titles you rated
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0