Titles you rated
WonderRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.5- At Cafe 6Rated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
LifeRated ★ 2.5
A Single RiderRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0