Titles you rated
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Princess LuluRated ★ 2.5
MisaengmulRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 3.5
- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Who Are You?Rated ★ 4.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0