Series
Ratings
81
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0- Daughter in LawRated ★ 3.0
- Smile, YouRated ★ 5.0
Golden FishRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 4.5
Queen of AhyunRated ★ 3.0
Shining RomanceRated ★ 3.0
White LiesRated ★ 4.0
Shin DonRated ★ 3.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 4.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Glory JaneRated ★ 3.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0