Titles you rated
Jurassic ParkRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Hotel RwandaRated ★ 3.5
The StingRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 2.5
Robin HoodRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0