Movies
Ratings
1908
CopycatRated ★ 3.0
Louis Theroux: Inside the ManosphereRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 1.5
Look BackRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 2.5
Summer GhostRated ★ 3.0
Parasite in LoveRated ★ 2.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Ennio: The MaestroRated ★ 4.0
BubbleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0