Movies
Ratings
311
Man of SteelRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 1.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 1.0
The Sound of MusicRated ★ 1.5
A Millionaire's First LoveRated ★ 1.5
MRated ★ 1.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.5- Vampire Cop RickyRated ★ 1.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 1.5
My Boss, My TeacherRated ★ 1.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.5
Shotgun LoveRated ★ 3.5
You Are My PetRated ★ 1.5
Ghost SweepersRated ★ 1.5
ImmortalsRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 2.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.0