Series
Ratings
63
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 0.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5