Series
Ratings
12
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5