Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.5
About a BoyRated ★ 2.5- WishRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 2.5
OnceRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Bunny DropRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0