Movies
Ratings
72
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Child 44Rated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 3.5