Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
AntzRated ★ 3.0
Austin Powers: The Spy Who Shagged MeRated ★ 1.0
Austin Powers in GoldmemberRated ★ 1.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5