Series
Ratings
158 What If...? Season 2Rated ★ 3.5 What If...? Season 2Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 4.5 Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
 The DriverRated ★ 5.0 The DriverRated ★ 5.0
 Arcane Season 2Rated ★ 4.5 Arcane Season 2Rated ★ 4.5
 Arcane Season 1Rated ★ 5.0 Arcane Season 1Rated ★ 5.0
 Culinary Class WarsRated ★ 5.0 Culinary Class WarsRated ★ 5.0
 Moon KnightRated ★ 5.0 Moon KnightRated ★ 5.0
 She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5 She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0 Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
 MashleRated ★ 5.0 MashleRated ★ 5.0
 Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 5.0 Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 5.0
 Loki Season 1Rated ★ 4.5 Loki Season 1Rated ★ 4.5
 Loki Season 2Rated ★ 4.5 Loki Season 2Rated ★ 4.5
 Secret InvasionRated ★ 3.5 Secret InvasionRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
 Oshi no KoRated ★ 4.5 Oshi no KoRated ★ 4.5
 Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0 Black Mirror Season 6Rated ★ 5.0
 I Am Groot Season 1Rated ★ 5.0 I Am Groot Season 1Rated ★ 5.0