Movies
Ratings
46
The ThievesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
FlawlessRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 1.0
Final DestinationRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 3.0