Titles you rated
Fight ClubRated ★ 4.0
George of the JungleRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.5