Titles you rated
Father's LoveRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 3.0
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 4.5
Anger ManagementRated ★ 4.0
Forbidden City CopRated ★ 3.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.5
UltravioletRated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
G-ForceRated ★ 3.0
RushRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.5
EvolutionRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 4.0
Speed RacerRated ★ 3.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 3.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 3.5
Final Destination 3Rated ★ 3.5