Movies
Ratings
787
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The New MutantsRated ★ 2.5
Monster HunterRated ★ 2.5
BallerinaRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
UnbrokenRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
SinnersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0