Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Night in ParadiseRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Legends of the FallRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.5