Series
Ratings
92
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Selling Sunset Season 3Rated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
Selling SunsetRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Wild Wild CountryRated ★ 2.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
WayneRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
RomeRated ★ 4.0