Movies
Ratings
320
The Hateful EightRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Death on the NileRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Rosemary's BabyRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5