Titles you rated
Now Is GoodRated ★ 4.5
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
BurlesqueRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
InsanitariumRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.5