Series
Ratings
38
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0