Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Ghost TrainRated ★ 3.0- As the Gods WillRated ★ 2.0
The RuinsRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The Last GodfatherRated ★ 2.0