Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
BrainRated ★ 1.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0