Movies
Ratings
422
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Palm SpringsRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.0
AnimaRated ★ 2.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0