Series
Ratings
253
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Lawless LawyerRated ★ 4.0
SeventeenRated ★ 3.5
The Liar and His LoverRated ★ 2.0
Gold TowerRated ★ 3.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
HealerRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.5