Titles you rated
CompanionRated ★ 2.5
Beating HeartsRated ★ 3.5
LuckRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Holy MountainRated ★ 4.0
FreshRated ★ 2.5
A Different ManRated ★ 3.5
Meet DaveRated ★ 3.5
Holy CowRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 3.0
LonglegsRated ★ 2.5
Little TicklesRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.0
CloserRated ★ 4.0
Blood SimpleRated ★ 3.5
Animal KingdomRated ★ 3.5
NimicRated ★ 3.0
A Short StoryRated ★ 4.0
The Black PhoneRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 3.5