Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0- FamilyRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
MomRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 5.0
MamaRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 5.0
High SocietyRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.5