Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.0
Mulholland DriveRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 2.0
ChangelingRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Die Another DayRated ★ 2.5
FallRated ★ 2.0
The AttorneyRated ★ 3.5