Titles you rated
Bob Marley: One LoveRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0