Movies
Ratings
174
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 2.0
City of GodRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Taking WoodstockRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 2.5
An EducationRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.0