Movies
Ratings
84
QuickRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
CubeRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 1.0
Les MisérablesRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 0.5